Wojciech Czernik

Doradca restrukturyzacyjny
Radca prawny
Doradca podatkowy

Mam doświadczenie praktyczne z postępowaniami o zatwierdzenie układu. Dotychczas brałem udział w kilkudziesięciu takich postępowaniach, występując w charakterze nadzorcy układu, czy też pełnomocnika.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

O mnie

Uważam, że każdy przedsiębiorca powinien mieć wiedzę, że w przypadku problemów finansowych może skorzystać z postępowania o zatwierdzenie układu. Dlatego zdecydowałem się na założenie tego bloga.

Jako prawnik, w tym licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, mam doświadczenie praktyczne z postępowaniami o zatwierdzenie układu. Dotychczas brałem udział w kilkudziesięciu takich postępowaniach, występując w charakterze nadzorcy układu, czy też pełnomocnika.

W konsekwencji, chciałbym podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie postępowania o zatwierdzenie układu.

Jestem też do dyspozycji, by wesprzeć Cię, jeżeli stwierdzisz, że postępowanie o zatwierdzenie układu może być pomocne w uzdrowieniu Twojego biznesu.

Zachęcam Cię do lektury, a jeśli będziesz miał pytania czy wątpliwości po prostu skontaktuj się ze mną. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt >>

Wojciech Czernik

doradca restrukturyzacyjny
radca prawny
doradca podatkowy

***